Delca Logistics rijdt met zes Volvo FH Aero 6x2-trekkers. “De Volvo FH Aero-trekkers zijn de zuinigste trucks in onze vloot”, zegt mede-zaakvoerder Kristof Delbeeke.
Hoe kunnen we het brandstofverbruik verder verlagen? Dat was de vraag van Delca Logistics bij de vervanging en uitbreiding van de vloot. Kristof Delbeeke: “De zuinigheid van de Volvo FH Aero is een doorslaggevende reden om voor deze truck te kiezen. De Volvo FH Aero-trekkers hebben een aerodynamisch design, zijn uitgerust met de zuinige Turbo Compound-motor en hebben een Camera Monitor System in plaats van traditionele spiegels voor meer zicht en betere aerodynamica.”
Benieuwd hoe zuinig de Volvo FH Aero is?
Nebim Groep deelt elke maand een interessante nieuwsbrief boordevol informatie, weetjes en nieuws over haar assortiment trucks en bedrijfswagens, services en deals!