volvo volvo
Nebim-Volvo-FH-07072021-0007

CONTACT

Vragen of opmerkingen?

Laat hier uw bericht achter. We nemen binnen 24 uur contact met u op.

kaart-nebim-202006-gradient
ESTIGINGENV

Kantoor Weert

Risseweg 36
6004 RM, Weert
+31 (0)495 583 700
info@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Weert

Risseweg 38
6004 RM, Weert
+31 (0)495 58 42 58
weert@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Venlo

Floralaan 2
5928 RB, Venlo
+31 (0)77 323 75 75
venlo@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Elsloo

Sanderboutlaan 47
6181 DN, Elsloo
+31 (0)46 428 87 00
elsloo@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Trailerservice Weert

Risseweg 36
6004 RM, Weert
+31 (0)495 58 42 58
weert@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Freshpark Venlo

Venrayseweg 190D
5928 RH , Venlo
+31 (0)77 323 75 90
freshpark@nebim.eu Meer informatie

Kantoor Gent

Industrieweg 150
B-9030, Mariakerke (Gent)
+32 (0)9 216 86 30
administratiebe@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Gent

Industrieweg 150
B-9030, Mariakerke (Gent)
+32 (0)9 216 76 10
gent@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Ninove

Pamelstraat-Oost 447A
B-9400 , Ninove
+32 (0)54 55 72 92
ninove@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Zele

Poldergotestraat 20
B-9240, Zele
+32 (0)52 25 01 60
zele@nebim.eu Meer informatie

Werkplaats Zwevegem

Bedrijventerrein De Pluim 3
B-8550, Zwevegem
+32 (0)56 73 60 60
zwevegem@nebim.eu Meer informatie

Ontvang als eerste het laatste nieuws

Nebim Groep deelt elke maand een interessante nieuwsbrief boordevol informatie, weetjes en nieuws over haar assortiment trucks en bedrijfswagens, services en deals!

Door me in te schrijven ga ik akkoord met het privacybeleid

Nebim Nederland
Risseweg 36
6004 RM Weert

+31 (0)495 58 37 00
info@nebim.eu
Nebim Belgie
Industrieweg 150
B-9030 Mariakerke (Gent)

+32 (0)9 216 86 30
info@nebim.eu