Hoe is het om met de Renault Master E-Tech te rijden?

14-04-2026
Kringloop Zuid uit Maastricht en Valkenburg heeft een duidelijke missie: spullen een tweede leven geven. Die worden nu ook opgehaald en weggebracht met twee elektrische Renault Master E-Tech-bakwagens. Hoe is het om met de Renault Master E-Tech te rijden?

 

“We komen veel in de binnenstad van Maastricht”, vertelt directeur Jos Habets. “Daar geldt nu al een zero-emissiezone en de komende jaren worden dieselvoertuigen steeds meer geweerd. Met deze elektrische bakwagens kunnen we gewoon blijven rijden, ook als de regels strenger worden. Daarnaast sluit elektrisch rijden aan bij de duurzame ambitie van onze organisatie."

Bij de aanschaf lette Kringloop Zuid vooral op praktische zaken zoals het laadvolume en de actieradius. “De Renault Master E-Tech scoort goed qua laadvermogen en bereik.”

Benieuwd naar de ervaring met de Renault Master E-Tech?

Ontvang als eerste het laatste nieuws

Nebim Groep deelt elke maand een interessante nieuwsbrief boordevol informatie, weetjes en nieuws over haar assortiment trucks en bedrijfswagens, services en deals!

Door me in te schrijven ga ik akkoord met het privacybeleid

Nebim Nederland
Risseweg 36
6004 RM Weert

+31 (0)495 58 37 00
info@nebim.eu
Nebim Belgie
Industrieweg 150
B-9030 Mariakerke (Gent)

+32 (0)9 216 86 30
info@nebim.eu